Aktuality

 • Extraflex

  Novinka - rošt Extraflex s nosností 180 kg

  12.10.2017 - Mimořádně odolný rošt s nosností 180 kg je určen nejen pro uživatele s vyšší váhou. Díky speciálním lamelám se skelnými vlákny FIBERGLASS má rošt jedinečné vlastnosti.

 • Plakát DOD

  Den otevřených dveří

  28.08.2017 - Zveme vás na Den otevřených dveří v sobotu 16.9. 2017 od 14.00 hod. Můžete se těšit na kapelu Countrio, atrakce pro děti, soutěže o ceny a mnoho dalšího.

 • Matrace, na kterých se královsky vyspíte

  Matrace, na kterých se královsky vyspíte

  24.04.2017 - Probouzet se s pocitem svěžesti a plní energie. Jistě souhlasíte, že tak by mělo vypadat každé ráno. Pokud tomu tak není, měli byste začít uvažovat o pořízení nové matrace, která je základem kvalitního spánku. Současná nabídka je velmi pestrá, ale výběr správné matrace není jednoduchou záležitostí. Abyste se vyspali podle svých představ, matrace vám musí poskytnout individuální komfort.

 • Vela

  Nová kolekce luxusních matrací

  28.02.2017 - Vážení zákazníci, objevte novou kolekcí luxusních matrací AHORN. Nové matrace z unikátní pěny s příměsí pravého sójového oleje vás překvapí svými vlastnostmi.

 • Certifikát mechanické zátěžové zkoušky

  Obdrželi jsme certifikáty na rošty Ahorn

  02.11.2016 - Postelové rošty Ahorn opět úspěšně prošly testy na emise těkavých látek a testy mechanických zátěžových zkoušek. Od akreditované zkušebny nábytku Mendelovy Univerzity jsme obdrželi certifikáty, které potvrzují zdravotní nezávadnost a odolnost roštů.

 • Vaše dovolená v posteli

  Vaše dovolená v posteli

  12.10.2016 - To je název reklamní kampaně, která běží od září na stránkách www.vasedovolenavposteli.cz Toužíte po odpočinku a dovolené? S Ahornem není problém dovolená každý den! Nabrat energii a dopřát si relax můžete v pohodlí vaší postele.

 • Masážní set Ahorn

  Masážní set - Váš soukromý masér

  16.08.2016 - Přivítali byste po namáhavém dnu masáž v pohodlí domova? Vybavte si lůžko masážním setem Ahorn a užívejte si příjemnou masáž ve vlastní posteli, kdykoliv si vzpomenete.

 • Varion

  Varion Motor Extra... více pohodlí při sezení v posteli

  25.05.2016 - Trávíte v posteli chvíle odpočinku čtením nebo sledováním filmů? S polohovacím roštem s posunem k nočnímu stolku bude sezení v posteli maximálně pohodlné.

 • Primaflex P novinka

  NOVINKA - rošt Primaflex P pro úložné prostory

  15.04.2016 - Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že jsme rozšířili výrobkovou řadu postelových roštů Primaflex. Nabídku jsme nově doplnili o výklopný rošt, který je ideální pro lůžka s úložným prostorem a řeší nedostatek místa v malé ložnici.

 • Lussoflex Motor Quattro Memory

  Systém QUATTRO pro nejvyšší pohodlí

  24.03.2016 - Znepříjemňují vám spaní zdravotní obtíže, jako jsou například potíže s páteří nebo klouby? Dobrým pomocníkem pro regeneraci sil a úlevu těla je motorový rošt Lussoflex Motor Quattro Memory.

předchozí 1 2 3 4 5 další

Stránka 1 z 5

EU EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI