Aktuality

 • TITULKA KATALOG MATRACE NEW

  NOVINKA: Elektronický katalog matrací

  02.04.2019 - Vážení zákazníci, prohlédněte si online verzi nového katalogu matrací. Matrace jsme vylepšili moderními potahy, které vám dopřejí komfortnější, pohodlnější spaní a zároveň splňují veškeré předpoklady pro zdravé prostředí lůžka.

 • Den otevřených dveří AHORN 2018

  Den otevřených dveří 2018

  09.05.2018 - Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří, který se koná v sobotu 26. května 2018. Přijďte strávit příjemné odpoledne v prostorách firmy AHORN. Těšit se můžete na živou hudbu, soutěže a atrakce pro děti i dospělé, prohlídky firmy, slosování o zajímavé ceny. Hlavní výhra luxusní manželská postel v hodnotě 42 000 Kč.

 • Polstářky Duovita ZDARMA

  Polštářky ZDARMA

  10.01.2018 - Vážení zákazníci, ke každé čalouněné matraci do rozkládací postele Duovita obdržíte nyní 2 ks dekoračních polštářů v barvě čalounění zdarma.

 • veletrh Garant

  AHORN na veletrhu v Německu

  27.11.2017 - Firma AHORN se zúčastnila jako jediný český vystavovatel významné nadnárodní výstavy skupiny GARANT GRUPPE, kde se prezentovaly novinky z oblasti nábytku pro nadcházející sezónu.

 • Logo 2017 malé

  AHORN má nové logo

  10.11.2017 - Vážení zákazníci, rádi bychom vám oznámili, že firma AHORN CZ, s.r.o. mění podobu loga i grafického vizuálu.

 • Extraflex

  Novinka - rošt Extraflex s nosností 180 kg

  12.10.2017 - Mimořádně odolný rošt s nosností 180 kg je určen nejen pro uživatele s vyšší váhou. Díky speciálním lamelám se skelnými vlákny FIBERGLASS má rošt jedinečné vlastnosti.

 • Matrace, na kterých se královsky vyspíte

  Matrace, na kterých se královsky vyspíte

  24.04.2017 - Probouzet se s pocitem svěžesti a plní energie. Jistě souhlasíte, že tak by mělo vypadat každé ráno. Pokud tomu tak není, měli byste začít uvažovat o pořízení nové matrace, která je základem kvalitního spánku. Současná nabídka je velmi pestrá, ale výběr správné matrace není jednoduchou záležitostí. Abyste se vyspali podle svých představ, matrace vám musí poskytnout individuální komfort.

 • Vela

  Nová kolekce luxusních matrací

  28.02.2017 - Vážení zákazníci, objevte novou kolekcí luxusních matrací AHORN. Nové matrace z unikátní pěny s příměsí pravého sójového oleje vás překvapí svými vlastnostmi.

 • Certifikát mechanické zátěžové zkoušky

  Obdrželi jsme certifikáty na rošty Ahorn

  02.11.2016 - Postelové rošty Ahorn opět úspěšně prošly testy na emise těkavých látek a testy mechanických zátěžových zkoušek. Od akreditované zkušebny nábytku Mendelovy Univerzity jsme obdrželi certifikáty, které potvrzují zdravotní nezávadnost a odolnost roštů.

 • Vaše dovolená v posteli

  Vaše dovolená v posteli

  12.10.2016 - To je název reklamní kampaně, která běží od září na stránkách www.vasedovolenavposteli.cz Toužíte po odpočinku a dovolené? S Ahornem není problém dovolená každý den! Nabrat energii a dopřát si relax můžete v pohodlí vaší postele.

předchozí 1 2 3 4 5 další

Stránka 1 z 5

EU EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI