Ocenění a certifikáty

Ve společnosti AHORN CZ všechny výrobky pravidelně testujeme, a proto víme, že kvalita je naše silná stránka. Postelové rošty kolekce AHORN mají certifikáty na splnění požadovaných norem. Díky své kvalitě a inovativnosti získaly také různá prestižních ocenění.

 • Certifikát zdravotní nezávadnost

  Certifikace zdravotní nezávadnosti roštů AHORN

  9. 11. 2016 Kolekce postelových roštů AHORN opět úspěšně prošla certifikovanou zkouškou zdravotní nezávadnosti. Splnění normy na uvolňování těkavých látek z použitých materiálů je důležité pro vytvoření vhodných podmínek pro zdravý spánek na vašem lůžku.

 • Certifikát mechanické zátěžové zkoušky

  Certifikace zátěžových zkoušek roštů AHORN

  9.11.2016 Kvalitní rošt je základem dobrého lůžka. Postelové rošty kolekce AHORN opět splnily všechny mechanické zátěžové testy v certifikované zkušebně nábytku. Výrobky z řady Duostar, Portoflex, Lussoflex,, Trioflex, Varion tak splňují nároky platných norem na pevnost materiálů i bezpečnost celé konstrukce roštu.

 • Ocenění Česká kvalita 2008

  Ocenění Česká kvalita pro AHORN CZ

  2.12.2008. V rámci Evropského týdne kvality v České republice se dne 12. listopadu 2008 uskutečnil v Národním domě v Praze na Vinohradech společenský večer spojený s předáváním ocenění Česká kvalita. Již tradičně akci zaštiťovala Rada kvality ČR a v průběhu oficiální části programu bylo společnosti AHORN CZ předáno ocenění Česká kvalita Nábytek za lamelové rošty typu Duoflex a Supraflex.

 • Hlavní cena Grand Prix MOBITEX 2007 pro rošt Flowerflex

  19. 3. 2007 - Hlavní cenu Grand Prix MOBITEX 2007 v kategorii progresivní technologie/materiál získal postelový rošt Flowerflex Motor , který na trh uvedla společnost AHORN CZ. Tato cena je každoročně udělována v rámci mezinárodního veletrhu byydlení MOBITEX v Brně.

EU EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI