Jsme Váš spokojený spánek

Nová kolekce matrací AHORNFLEX®

Moderní doba si žádá moderní, a hlavně chytřejší přístup ke spánku!

Spánek je nejdůležitější částí dne. Je nezbytný pro lidské zdraví a správné fungování těla. S příchodem technologií mu však stále více přestáváme věnovat pozornost. Odborníci odhadují, že až 40 % populace trpí nespavostí. Přitom už jedna hodina „ztraceného“ spánku dokáže narušit naši koncentraci, rozhodování i náladu. Dlouhodobá spánková deprivace může pak způsobit velké zdravotní potíže.
Genetické dispozice, ani problémy se spánkem spojené s vysokým věkem, příliš ovlivnit nelze. Zaměřit se ale můžete na poruchy spánku zapříčiněné nesprávnou spánkovou hygienou. S tím je samozřejmě spojené i to, na čem spíte. Správně zvolenou matrací, můžete předejít bolestem zad a kloubům, vaše svaly se budou během spánku lépe regenerovat, a i vaše psychika bude mnohem odolnější.

V AHORNu už dlouhou dobu sledujeme vývoj v oblasti spánkových trendů a snažíme se ostatní inspirovat ke zdravějšímu spánku. Navrhli jsme proto naše matrace tak, aby splňovaly požadavky moderního člověka a staly se nejlepším řešením pro spokojený spánek. Na základě výzkumu jsme navrhli systém aktivní pěny AHORNFLEX®, který je ideální pro dokonalou regeneraci během spánku.

AHORNFLEX® je výrobní postup, během kterého nahlížíme na spánek uceleně – od pouhé myšlenky na něj až po ulehnutí. S velkou pečlivostí dbáme na detaily, tak aby se každá část matrace maximálně přizpůsobila vašemu tělu, a poskytla tak dokonalou oporu vaším zádům. Výsledkem je příjemné probuzení, díky kterému správně nastartujete svůj den.

Dejte šanci kvalitnímu spánku a vyberte si z naší široké nabídky matrací.