Jsme Váš spokojený spánek

Blog: Ze světa spánku

srpen 2023

Za novou kolekcí matrací si stojíme

Objevte naši úplně novou řadu matrací, která přináší vrcholný komfort a podporu pro váš spánek. Kvalita je pro nás prioritou, a proto jsme pečlivě vybrali materiály jako studenou pěnu s vysokou objemovou hmotností, paměťovou pěnu, latex a revoluční hybridní pěny. S využitím technologie AHORNFLEX jsme vytvořili matrace, které jsou nejen pohodlné, ale také odolné a dlouhotrvající. Vaše spokojenost a zdravý spánek jsou naším cílem, a nová řada matrací je naším závazkem k vaší pohodě.
červen 2023

Znáte hybridní pěny?

Hybridní pěny kombinují nejlepší vlastnosti studené pěny a PUR pěny, což vytváří materiál s unikátními vlastnostmi.
březen 2022

Vyvinuli jsme matrace s technologií aktivní pěny AHORNFLEX®

AHORNFLEX® znamená mnohem více než výrobní postup. Matrace vyráběné pomocí technologie aktivní pěny AHORNFLEX® přináší našim zákazníkům spokojenější spánek. Svou kvalitu dokazují i v nezávislých testech.
březen 2021

Vytvořte si ze své ložnice ideální místo pro spánek

Studie ukázaly, že lidé spí lépe, když je jejich ložnice optimalizována pro určitou úroveň tepla, světla, hluku a pohodlí. V Ahornu jsme se podívali pod pokličku správně navržené ložnice.
leden 2021

Jak vybrat tu pravou matraci?

Matrace je důležitým faktorem pro kvalitní spánek. Víte, na co se zaměřit při jejím výběru?
listopad 2020

Může smartphone za nedostatek spánku?

Bez chytrého telefonu si mnoho lidí nedokáže představit svůj běžný den. Jeho výhody všichni známe, ale jaký dopad může mít masivní využívání této technologie na spánek?
říjen 2020

Spánkem k lepšímu zdraví

Spánkový režim působí na naše fyzické i psychické zdraví. Pokud si jej špatně nastavíme, můžeme být vystaveni většímu riziku zdravotních problémů...
Banner