Jsme Váš spokojený spánek

Aktuality

listopad 2020

Zimní celozávodní dovolená 2020

Ve dnech od 23. 12. 2020 do 1. 1. 2021 probíhá v Ahornu celozávodní dovolená. Pro termíny objednávek a dodávek rozklikněte dále.
říjen 2020

V Ahornu jedeme na plné obrátky!

I nadále v době koronaviru pokračujeme ve výrobě. Nepřestáváme vyrábět a dodávat naše výrobky. Společně to dokážeme / COVID-19
září 2020

Město Hodonín ocenilo firmu AHORN a další dobrovolníky za jejich nezištnou pomoc

Koncertem poděkovalo město Hodonín dobrovolníkům, kteří různými způsoby nezištně a ve svém volném čase pomáhali jiným v době jarní koronavirové krize.
září 2020

Nová kolekce roštů již v prodeji

Představujeme Vám naši novou kolekci postelových roštů AHORN. Svěží design, technické vylepšení, unikátní rošty 2v1 a spousta dalších novinek! Prohlédněte si novou kolekci přímo u nás na webu nebo v našem katalogu roštů. Více zde...
červenec 2020

Velká letní soutěž o luxusní ceny AHORN

Užili jste si dovolenou v Česku nebo na Slovensku? Spali jste v hotelu, penzionu nebo na horské chatě? Prozraďte nám, jak jste byli spokojení a vyhrajte luxusní ceny!
červen 2020

Letní celozávodní dovolená

V termínu od 27. 7. do 31. 7. 2020 máme celozávodní dovolenou. Informace ohledně termínů k vyřizování objednávek a dodávek zboží se dočtete v aktualitě.
květen 2020

Získali jsme nové certifikáty značky Česká kvalita - Nábytek

Naše společnost obdržela nové certifikáty značky Česká kvalita - Nábytek, které zaručují spotřebiteli, že zakoupený nábytek či konkrétní firma, prošly náročným hodnocením a testy kvality.
duben 2020

AHORN mimořádně pomáhá šitím roušek

V době nárůstu koronaviru neleníme a pomáháme, kde se dá. Obrovská solidarita, kterou všude vnímáme, nás hřeje u srdce.
duben 2020

Masivní postele NOVĚ rozšiřujeme o barevné odstíny a olej

Nabízíme několik jedinečných barevných odstínů či olejování jako přírodní povrchovou úpravu. Postel si tak můžete vybrat podle vlastního vkusu.
březen 2020

I nadále v době koronaviru pokračujeme ve výrobě

V AHORNu nepřestáváme vyrábět a dodávat naše výrobky. Společně to dokážeme / COVID-19
únor 2020

Obdrželi jsme certifikáty roštů AHORN

V rámci pravidelného testování zátěžových zkoušek a zdravotní nezávadnosti získaly naše výrobky ověřené certifikáty kvality z Mendelovy univerzity Brno.
leden 2020

Dobročinný kalendář mazlíčků AHORN

AHORN v roce 2020 slaví 25. výročí založení firmy. K tomuto významnému jubileu byl vytvořen originální kalendář s dobročinným úmyslem na téma Naši domácí mazlíčci.