Jsme Váš spokojený spánek

Aktuality

červen 2020

Letní celozávodní dovolená

V termínu od 27. 7. do 31. 7. 2020 máme celozávodní dovolenou. Rozklikněte, prosím, na naše termíny k vyřizování objednávek a dodávek zboží.
květen 2020

Získali jsme nové certifikáty značky Česká kvalita - Nábytek

Naše společnost obdržela nové certifikáty značky Česká kvalita - Nábytek, které zaručují spotřebiteli, že zakoupený nábytek či konkrétní firma, prošly náročným hodnocením a testy kvality.
duben 2020

Masivní postele NOVĚ rozšiřujeme o barevné odstíny a olej

Nabízíme několik jedinečných barevných odstínů či olejování jako přírodní povrchovou úpravu. Postel si tak můžete vybrat podle vlastního vkusu.
březen 2020

I nadále v době koronaviru pokračujeme ve výrobě

V AHORNu nepřestáváme vyrábět a dodávat naše výrobky. Společně to dokážeme / COVID-19
únor 2020

Obdrželi jsme certifikáty roštů AHORN

V rámci pravidelného testování zátěžových zkoušek a zdravotní nezávadnosti získaly naše výrobky ověřené certifikáty kvality z Mendelovy univerzity Brno.
leden 2020

Dobročinný kalendář mazlíčků AHORN

AHORN v roce 2020 slaví 25. výročí založení firmy. K tomuto významnému jubileu byl vytvořen originální kalendář s dobročinným úmyslem na téma Naši domácí mazlíčci.
prosinec 2019

Zimní celozávodní dovolená

Ve dnech od 20. 12. 2019 do 1. 1. 2020 probíhá v Ahornu celozávodní dovolená. Pro termíny objednávek a dodávek rozklikněte dále.
září 2019

Nově v nabídce TAŠTIČKOVÉ matrace

Rozšířili jsme pro Vás sortiment o taštičkové pružinové matrace. Vybírat můžete ze 3 variant - ANNY, JANNY, SANNY. Více informací najdete v našem letáku.
únor 2019

Elektronický katalog matrací

Vážení zákazníci, prohlédněte si online verzi nového katalogu matrací. Matrace jsme vylepšili moderními potahy, které vám dopřejí komfortnější, pohodlnější spaní a zároveň splňují veškeré předpoklady pro zdravé prostředí lůžka.
říjen 2018

Polštářky ZDARMA

Vážení zákazníci, ke každé čalouněné matraci do rozkládací postele Duovita obdržíte nyní 2 ks dekoračních polštářů v barvě čalounění zdarma.
září 2018

Den otevřených dveří 2018

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří, který se koná v sobotu 26. května 2018. Přijďte strávit příjemné odpoledne v prostorách firmy AHORN.
prosinec 2017

Novinka - rošt Extraflex s nosností 180 kg

Mimořádně odolný rošt s nosností 180 kg je určen nejen pro uživatele s vyšší váhou. Díky speciálním lamelám se skelnými vlákny FIBERGLASS má rošt jedinečné vlastnosti.