Jsme Váš spokojený spánek

Aktuality

červen 2022

Letní celozávodní dovolená

V termínu od 25. 7. do 29. 7. 2022 máme celozávodní dovolenou. Informace ohledně termínů k vyřizování objednávek a dodávek zboží se dočtete v aktualitě.
březen 2022

Vyvinuli jsme matrace s technologií aktivní pěny AHORNFLEX®

AHORNFLEX® znamená mnohem více než výrobní postup. Matrace vyráběné pomocí technologie aktivní pěny AHORNFLEX® přináší našim zákazníkům spokojenější spánek. Svou kvalitu dokazují i v nezávislých testech.
únor 2022

Matrace AHORNFLEX® splňují certifikované testy zátěže a kvality

Matrace AHORNFLEX® byly otestovány v akreditované zkušebně TZÚ Brno. Získali jsme certifikáty z proběhlých testování, které jsou pro zákazníky důležitým znakem kvality.
říjen 2021

Doprodej matrací ze staré kolekce

K 1. 10.2021 jsme spustili prodej nové kolekce matrací s technologií aktivní pěny AHORNFLEX®. Naše předcházející matrace nyní doprodáváme, o dostupnosti je třeba se informovat u prodejců.
říjen 2021

Nová kolekce matrací AHORNFLEX®

V AHORNu už dlouhou dobu sledujeme vývoj v oblasti spánkových trendů a snažíme se ostatní inspirovat ke zdravějšímu spánku. Navrhli jsme proto naše matrace tak, aby splňovaly požadavky moderního člověka a staly se nejlepším řešením pro Váš spokojený spánek.
září 2021

AHORN roste!

A to nejen díky naší vizi, hodnotám a kolegům, ale především díky důvěře Vás - našich zákazníků! S velkou radostí oznamujeme, že jsme rozšířili naše prostory o novou, moderní a technologicky pokrokovou výrobní a skladovací halu.
květen 2021

Dětská matrace Kuki nově v naší nabídce

Představujeme naši novinku v dětských matracích. Matrace Kuki podporuje zdravý spánek a správný vývoj dítěte. Matrace je lehká, praktická a snadná na údržbu. Pro klidný spánek miminek .. i maminek.
březen 2021

Vytvořte si ze své ložnice ideální místo pro spánek

Studie ukázaly, že lidé spí lépe, když je jejich ložnice optimalizována pro určitou úroveň tepla, světla, hluku a pohodlí. V Ahornu jsme se podívali pod pokličku správně navržené ložnice.
únor 2021

Jak vybrat tu pravou matraci?

Matrace je důležitým faktorem pro kvalitní spánek. Víte, na co se zaměřit při jejím výběru? Sepsali jsme pro vás stručný návod.
leden 2021

Kdo jsme? Jsme AHORN - český výrobce s tradicí

Láska ke dřevu a poctivá ruční práce, to je naše silná stránka. Nahlédněte pod pokličku k nám do AHORNu .. aneb jak to u nás vypadá?
prosinec 2020

25 let na trhu DÍKY VÁM!

K tomuto výročí pro Vás máme DÁREK! Limitovanou edici našeho BESTSELLERU. Primaflex Motor JUBILEUM za speciální cenu!
listopad 2020

Výsadba nové aleje ve Vlkoši

Ve spolupráci s Mysliveckým sdružením Chrast Vlkoš jsme pomohli vysázet stromky v obci Vlkoš. Podporujeme tak přírodu a životní prostředí přímo v našem okolí.