Jsme Váš spokojený spánek

Aktuality

březen 2023

Solární elektrárna na střeše haly

V posledních týdnech firma AHORN uskutečnila významnou investici a nainstalovala novou solární elektrárnu na střechu své budovy, což přineslo značné úspory nákladů na energie a zlepšilo environmentální stopu společnosti.
listopad 2022

Novinka letošního podzimu - masivní postele Lavana a Veroli

Vyvzorovali jsme pro Vás nové postele. Designové, přírodní, kvalitní, co něco vydrží. A máme je skladem! Jaké jsou mezi nimi rozdíly?
září 2022

Kde vyzkoušet a nakoupit AHORN výrobky?

Sortiment AHORN můžete zakoupit ve specializovaných prodejnách nábytku, v obchodních řetězcích či u výrobců nábytku. Najděte nejbližší prodejnu...
červenec 2022

NOVÁ ŘADA ANDĚLSKÝCH MATRACÍ ARELLA

Už jste slyšeli o nové řadě měkkých matrací, kterou jsme vytvořili na vaše přání a stala se TOP řadou mezi matracemi?
březen 2022

Vyvinuli jsme matrace s technologií aktivní pěny AHORNFLEX®

AHORNFLEX® znamená mnohem více než výrobní postup. Matrace vyráběné pomocí technologie aktivní pěny AHORNFLEX® přináší našim zákazníkům spokojenější spánek. Svou kvalitu dokazují i v nezávislých testech.
únor 2022

Matrace AHORNFLEX® splňují certifikované testy zátěže a kvality

Matrace AHORNFLEX® byly otestovány v akreditované zkušebně TZÚ Brno. Získali jsme certifikáty z proběhlých testování, které jsou pro zákazníky důležitým znakem kvality.
říjen 2021

Doprodej matrací ze staré kolekce

K 1. 10.2021 jsme spustili prodej nové kolekce matrací s technologií aktivní pěny AHORNFLEX®. Naše předcházející matrace nyní doprodáváme, o dostupnosti je třeba se informovat u prodejců.
říjen 2021

Nová kolekce matrací AHORNFLEX®

V AHORNu už dlouhou dobu sledujeme vývoj v oblasti spánkových trendů a snažíme se ostatní inspirovat ke zdravějšímu spánku. Navrhli jsme proto naše matrace tak, aby splňovaly požadavky moderního člověka a staly se nejlepším řešením pro Váš spokojený spánek.
září 2021

AHORN roste!

A to nejen díky naší vizi, hodnotám a kolegům, ale především díky důvěře Vás - našich zákazníků! S velkou radostí oznamujeme, že jsme rozšířili naše prostory o novou, moderní a technologicky pokrokovou výrobní a skladovací halu.
květen 2021

Dětská matrace Kuki nově v naší nabídce

Představujeme naši novinku v dětských matracích. Matrace Kuki podporuje zdravý spánek a správný vývoj dítěte. Matrace je lehká, praktická a snadná na údržbu. Pro klidný spánek miminek .. i maminek.
březen 2021

Vytvořte si ze své ložnice ideální místo pro spánek

Studie ukázaly, že lidé spí lépe, když je jejich ložnice optimalizována pro určitou úroveň tepla, světla, hluku a pohodlí. V Ahornu jsme se podívali pod pokličku správně navržené ložnice.
únor 2021

Jak vybrat tu pravou matraci?

Matrace je důležitým faktorem pro kvalitní spánek. Víte, na co se zaměřit při jejím výběru? Sepsali jsme pro vás stručný návod.
Banner