Jsme Váš spokojený spánek

Aktuality

květen 2024

Luxusní matrace Navis a Caeli

Představujeme matrace Navis a Caeli: Špička v oblasti spánkových inovací od AHORN. Tento článek vám nabízí pohled na dvě novinky, které jsou výsledkem našeho závazku k neustálému zlepšování a inovacím. Matrace Navis s třívrstvou konstrukcí a matrace Caeli s dvouvrstvou konstrukcí nabízí unikátní spojení funkčnosti, pohodlí a estetiky. Zjistěte, jak tyto matrace kombinují vysoce kvalitní materiály, precizní zpracování a ekologickou udržitelnost, aby každou noc proměnily v hluboký a obnovující spánek.
březen 2024

Rozšiřujeme naši kolekci lamelových roštů

Přinášíme vzrušující novinky do našeho sortimentu! Obohatili jsme naši nabídku o rošty, které předefinují komfort spánku. Každý rošt je navržen s ohledem na maximální pohodlí a podporu, abyste si mohli užívat kvalitní spánek jako nikdy předtím. Prozkoumejte s námi tyto exkluzivní novinky a přesvědčte se, jak správný rošt může zásadně vylepšit kvalitu vašeho spánku. Nechte se inspirovat nejnovějšími trendy a vyberte si ten ideální rošt, který bude klíčem k vaší dokonalé spokojenosti.
srpen 2023

Nová kolekce matrací

S radostí přinášíme novinku! Představujeme naši novou řadu matrací, která zaručuje nejen výjimečný komfort, ale i kvalitu spánku. U nás v AHORNu se věnujeme každému detailu, abychom vám mohli nabídnout matrace, které nejenom přinášejí maximální pohodlí, ale podporují i zdravý a regenerující spánek.
březen 2023

Solární elektrárna na střeše haly

V posledních týdnech firma AHORN uskutečnila významnou investici a nainstalovala novou solární elektrárnu na střechu své budovy, což přineslo značné úspory nákladů na energie a zlepšilo environmentální stopu společnosti.
listopad 2022

Novinka letošního podzimu - masivní postele Lavana a Veroli

Vyvzorovali jsme pro Vás nové postele. Designové, přírodní, kvalitní, co něco vydrží. A máme je skladem! Jaké jsou mezi nimi rozdíly?
září 2022

Kde vyzkoušet a nakoupit AHORN výrobky?

Sortiment AHORN můžete zakoupit ve specializovaných prodejnách nábytku, v obchodních řetězcích či u výrobců nábytku. Najděte nejbližší prodejnu...
červenec 2022

NOVÁ ŘADA ANDĚLSKÝCH MATRACÍ ARELLA

Už jste slyšeli o nové řadě měkkých matrací, kterou jsme vytvořili na vaše přání a stala se TOP řadou mezi matracemi?
březen 2022

Vyvinuli jsme matrace s technologií aktivní pěny AHORNFLEX®

AHORNFLEX® znamená mnohem více než výrobní postup. Matrace vyráběné pomocí technologie aktivní pěny AHORNFLEX® přináší našim zákazníkům spokojenější spánek. Svou kvalitu dokazují i v nezávislých testech.
únor 2022

Matrace AHORNFLEX® splňují certifikované testy zátěže a kvality

Matrace AHORNFLEX® byly otestovány v akreditované zkušebně TZÚ Brno. Získali jsme certifikáty z proběhlých testování, které jsou pro zákazníky důležitým znakem kvality.
říjen 2021

Doprodej matrací ze staré kolekce

K 1. 10.2021 jsme spustili prodej nové kolekce matrací s technologií aktivní pěny AHORNFLEX®. Naše předcházející matrace nyní doprodáváme, o dostupnosti je třeba se informovat u prodejců.
říjen 2021

Nová kolekce matrací AHORNFLEX®

V AHORNu už dlouhou dobu sledujeme vývoj v oblasti spánkových trendů a snažíme se ostatní inspirovat ke zdravějšímu spánku. Navrhli jsme proto naše matrace tak, aby splňovaly požadavky moderního člověka a staly se nejlepším řešením pro Váš spokojený spánek.
září 2021

AHORN roste!

A to nejen díky naší vizi, hodnotám a kolegům, ale především díky důvěře Vás - našich zákazníků! S velkou radostí oznamujeme, že jsme rozšířili naše prostory o novou, moderní a technologicky pokrokovou výrobní a skladovací halu.