Jsme Váš spokojený spánek

Aktuality

květen 2021

Dětská matrace Kuki nově v naší nabídce

Představujeme naši novinku v dětských matracích. Matrace Kuki podporuje zdravý spánek a správný vývoj dítěte. Matrace je lehká, praktická a snadná na údržbu. Pro klidný spánek miminek .. i maminek.
březen 2021

Vytvořte si ze své ložnice ideální místo pro spánek

Studie ukázaly, že lidé spí lépe, když je jejich ložnice optimalizována pro určitou úroveň tepla, světla, hluku a pohodlí. V Ahornu jsme se podívali pod pokličku správně navržené ložnice.
únor 2021

Jak vybrat tu pravou matraci?

Matrace je důležitým faktorem pro kvalitní spánek. Víte, na co se zaměřit při jejím výběru? Sepsali jsme pro vás stručný návod.
leden 2021

Kdo jsme? Jsme AHORN - český výrobce s tradicí

Láska ke dřevu a poctivá ruční práce, to je naše silná stránka. Nahlédněte pod pokličku k nám do AHORNu .. aneb jak to u nás vypadá?
prosinec 2020

25 let na trhu DÍKY VÁM!

K tomuto výročí pro Vás máme DÁREK! Limitovanou edici našeho BESTSELLERU. Primaflex Motor JUBILEUM za speciální cenu!
listopad 2020

Výsadba nové aleje ve Vlkoši

Ve spolupráci s Mysliveckým sdružením Chrast Vlkoš jsme pomohli vysázet stromky v obci Vlkoš. Podporujeme tak přírodu a životní prostředí přímo v našem okolí.
listopad 2020

Zimní celozávodní dovolená 2020

Ve dnech od 23. 12. 2020 do 1. 1. 2021 probíhá v Ahornu celozávodní dovolená. Pro termíny objednávek a dodávek rozklikněte dále.
říjen 2020

V Ahornu jedeme na plné obrátky!

I nadále v době koronaviru pokračujeme ve výrobě. Nepřestáváme vyrábět a dodávat naše výrobky. Společně to dokážeme / COVID-19
září 2020

Město Hodonín ocenilo firmu AHORN a další dobrovolníky za jejich nezištnou pomoc

Koncertem poděkovalo město Hodonín dobrovolníkům, kteří různými způsoby nezištně a ve svém volném čase pomáhali jiným v době jarní koronavirové krize.
září 2020

Nová kolekce roštů již v prodeji

Představujeme Vám naši novou kolekci postelových roštů AHORN. Svěží design, technické vylepšení, unikátní rošty 2v1 a spousta dalších novinek! Prohlédněte si novou kolekci přímo u nás na webu nebo v našem katalogu roštů. Více zde...
červenec 2020

Velká letní soutěž o luxusní ceny AHORN

Užili jste si dovolenou v Česku nebo na Slovensku? Spali jste v hotelu, penzionu nebo na horské chatě? Prozraďte nám, jak jste byli spokojení a vyhrajte luxusní ceny!
červen 2020

Letní celozávodní dovolená

V termínu od 27. 7. do 31. 7. 2020 máme celozávodní dovolenou. Informace ohledně termínů k vyřizování objednávek a dodávek zboží se dočtete v aktualitě.