Vše pro Váš spokojený spánek

Ocenění a certifikáty

Ve společnosti AHORN CZ všechny výrobky pravidelně testujeme, a proto víme, že kvalita je naše silná stránka. Postelové rošty kolekce AHORN mají certifikáty na splnění požadovaných norem. Díky své kvalitě a inovativnosti získaly také různá prestižních ocenění.
listopad 2016

Certifikace zátěžových zkoušek roštů AHORN

Kvalitní rošt je základem dobrého lůžka. Postelové rošty kolekce AHORN opět splnily všechny mechanické zátěžové testy v certifikované zkušebně nábytku.
listopad 2016

Certifikace zdravotní nezávadnosti roštů AHORN

Kolekce postelových roštů AHORN opět úspěšně prošla certifikovanou zkouškou zdravotní nezávadnosti. Splnění normy na uvolňování těkavých látek z použitých materiálů je důležité pro vytvoření vhodných podmínek pro zdravý spánek na vašem lůžku.
únor 2008

Ocenění Česká kvalita pro AHORN CZ

V rámci Evropského týdne kvality v České republice se dne 12. listopadu 2008 uskutečnil v Národním domě v Praze na Vinohradech společenský večer spojený s předáváním ocenění Česká kvalita.
březen 2007

Hlavní cena Grand Prix MOBITEX 2007 pro rošt Flowerflex

Hlavní cenu Grand Prix MOBITEX 2007 v kategorii progresivní technologie/materiál získal postelový rošt Flowerflex Motor , který na trh uvedla společnost AHORN CZ.