Jsme Váš spokojený spánek

Ocenění a certifikáty

Ve společnosti AHORN CZ všechny výrobky pravidelně testujeme, a proto víme, že kvalita je naše silná stránka. Postelové rošty kolekce AHORN mají certifikáty na splnění požadovaných norem. Díky své kvalitě a inovativnosti získaly také různá prestižních ocenění. Stejně tak kolekce matrací s aktivní pěnou AHORNFLEX® vyhovuje náročnému testování v Textilním zkušebním ústavu v Brně (TZÚ) a má certifikát o splnění požadovaných norem.

květen 2024

AHORN CZ opět oceněn za výjimečnou kvalitu

Sdílíme radostnou zprávu o opětovném získání prestižních certifikátů Česká Kvalita pro naše produkty z řady Portoflex a Duostar. Tyto certifikáty jsou potvrzením našeho závazku k vysoké kvalitě a inovacím v oblasti výroby ložnicového nábytku. Poznejte, co tyto ocenění znamenají pro naši firmu a jaký mají význam pro naše zákazníky a partnery.
únor 2022

Matrace AHORNFLEX® splňují certifikované testy zátěže a kvality

Matrace AHORNFLEX® byly otestovány v akreditované zkušebně TZÚ Brno. Získali jsme certifikáty z proběhlých testování, které jsou pro zákazníky důležitým znakem kvality.
květen 2020

Získali jsme nové certifikáty značky Česká kvalita - Nábytek

Naše společnost obdržela nové certifikáty značky Česká kvalita - Nábytek, které zaručují spotřebiteli, že zakoupený nábytek či konkrétní firma, prošly náročným hodnocením a testy kvality.
únor 2020

Certifikace mechanických vlastností a zdravotní nezávadnosti AHORN

Firma AHORN získala pro své produkty ověřené certifikáty kvality z Mendelovy univerzity Brno. Platnost certifikátů je do roku 2022.
listopad 2016

Certifikace zátěžových zkoušek roštů AHORN

Kvalitní rošt je základem dobrého lůžka. Postelové rošty kolekce AHORN opět splnily všechny mechanické zátěžové testy v certifikované zkušebně nábytku.
listopad 2016

Certifikace zdravotní nezávadnosti roštů AHORN

Kolekce postelových roštů AHORN opět úspěšně prošla certifikovanou zkouškou zdravotní nezávadnosti. Splnění normy na uvolňování těkavých látek z použitých materiálů je důležité pro vytvoření vhodných podmínek pro zdravý spánek na vašem lůžku.
únor 2008

Ocenění Česká kvalita pro AHORN CZ

V rámci Evropského týdne kvality v České republice se dne 12. listopadu 2008 uskutečnil v Národním domě v Praze na Vinohradech společenský večer spojený s předáváním ocenění Česká kvalita.
březen 2007

Hlavní cena Grand Prix MOBITEX 2007 pro rošt Flowerflex

Hlavní cenu Grand Prix MOBITEX 2007 v kategorii progresivní technologie/materiál získal postelový rošt Flowerflex Motor , který na trh uvedla společnost AHORN CZ.