Jsme Váš spokojený spánek

O firmě

Firma AHORN CZ, s.r.o je českým výrobcem lamelových roštů, postelí, matrací a polštářů.
Nabízíme široké a specializované portfolio výrobků, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. V sortimentu najdete rošty, postele a matrace nejrůznějších velikostí, materiálů, provedení a funkcí. Poradíme si s výrobky ve standardních i atypických rozměrech. Ročně vyrobíme cca 180 000 ks roštů. Sortiment dodáváme specializovaným prodejnám nábytku, obchodním řetězcům a výrobcům nábytku, zejména do zemí střední Evropy.

„Co slíbíme, to dodáme“ - to je naše motto, kterým se řídíme.

Historie firmy se váže k roku 1995, kdy dnešní zakladatel společnosti pan Ing. Pavel Koňarik začal s montáží roštů v garáži. V roce 1998 byla výroba přesunuta do Vlkoše u Kyjova, kde firma působí doposud. Společnost AHORN CZ, s.r.o. vznikla v roce 2000, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku a dnes je největším výrobcem lamelových roštů na tuzemském trhu. AHORN byl mezi prvními firmami v České republice, které začaly vyrábět lamelové rošty.

V roce 2014 jsme zúročili naše dlouholeté zkušenosti s prodejem matrací a úspěšně jsme zahájili výrobu matrací a polštářů. Přelomový byl pro nás rok 2021. Postavili jsme novou halu o rozloze 3 200 m2 na výrobu vlastních matrací a zároveň došlo ke zvětšení skladovacích prostor. Věnovali jsme se vývoji a vytvořili novou kolekci matrací s technologií aktivní pěny AHORNFLEX® pro dokonalé kopírování křivek lidského těla a regeneraci během spánku.

Dále se věnujeme vlastní výrobě postelí. Našim cílem je nabídnout zákazníkovi komplexní, spolehlivé a rychlé řešení, které je zárukou kvalitního spánku.