Vše pro Váš spokojený spánek

Veletrh Garant Partnerforum 2017

Firma AHORN se zúčastnila jako jediný český vystavovatel významné nadnárodní výstavy skupiny GARANT GRUPPE, kde se prezentovaly novinky z oblasti nábytku pro nadcházející sezónu.

Na výstavišti ve městě Rheda-Widenbrück společnost AHORN vystavovala kromě roštů také svoji novinku - levitující postel Salina s přídavným boxem. Ta na první pohled působí dojmem, jako by se nadnášela nad zemí. Široké zaoblené čelo se zabudovanými nočními stolky dodává posteli impozantní vzhled. Návštěvníci výstavy oceňovali nejen zajímavý design, ale rovněž praktičnost a funkčnost postele.

V nožní části je umístěn úložný box na úschovu lůžkovin. Další úložné prostory nabízí postel také pod lůžkem, které jsou odvětratelné. V tomto ohledu jsme se snažili najít řešení, které bude splňovat zdravé podmínky pro spaní.

Veletrh GARANT Partnerforum patří k nejdůležitějším událostem roku na německém trhu. Každoročně se zde prezentuje více jak stovka národních i mezinárodních průmyslových partnerů. S předstihem je návštěvníkům umožněno prohlédnout si a objednat designové trendy ještě před oficiálním zahájením velkých veletrhů.

S účastí na veletrhu jsme velmi spokojeni. Těší nás, že firma AHORN má dobré renomé také v zahraničí.